Türk Hava Yolları uçak biletinizi Miles&Smiles QNB Finansbank kartınızla satın alırken de ayrıcalıklısınız.

  • Türk Hava Yolları kanallarından* satın alacağınız uçak biletleri için her 1 TL harcamanıza 1 Mil kazanırsınız. Örneğin 1,000 TL’lik bir uçak bileti alımında 1,000 Mil kazanırsınız. Üstelik bu harcamalarınızı dilerseniz 6 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz.
  • Üstelik QNB First Plus* müşterimiz olursanız %10, Private Banking üyesi müşterimiz* olursanız %20 daha fazla Mil kazanabilirsiniz. Örneğin; QNB First müşterilerimiz 1,000 TL’lik bir uçak bileti alımında 1.000 Mil kazanırken, QNB First Plus müşterilerimiz aynı harcama için 1,100 Mil, Private Banking üyesi müşterilerimiz ise 1,200 Mil kazanıyorlar.
  • Türk Hava Yolları veya Star Alliance üyesi havayoluyla yapacağınız uçuşlardan Mil kazanabilirsiniz. Kazandığınız uçuş Milleriniz alışveriş Millerinize eklenerek TK hesabınızda birikir. 
  • Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statüsü Classic Plus olan müşterilerimiz alışverişlerinden kazandıkları Milin %25; Elite ve Elite Plus müşterilerimiz ise %50 daha fazlası kadar Mil kazanabilirler. Türk Hava Yolları üyelik statüleri hakkında fazla detaylı bilgi için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  • Kazandığınız Miller ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi havayollarından iç ve dış hat seferleri için ödül bilet alabilir ve Shop&Miles’da alışveriş yapabilirsiniz.
  • Türk Hava Yolları’nın Miles&Smiles üyelerine sunduğu diğer ayrıcalıklarını Türk Hava Yolları internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. 

*http://www.turkishairlines.com, Türk Hava Yolları çağrı merkezi, Türk Hava Yolları satış ofisi, Türk Hava Yolları mobil uygulaması