Türk Hava Yolları uçak biletinizi Miles&Smiles QNB Finansbank kartınızla satın alırken de ayrıcalıklısınız.

  • Türk Hava Yolları’nın Miles&Smiles üyelerine sunduğu diğer ayrıcalıklarını Türk Hava Yolları internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. 
  • Türk Hava Yolları kanallarından* satın alacağınız uçak biletleri için Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statünüz veya bankamızdaki Mil segmentiniz fark etmeksizin her 4 TL harcamanıza 1 Mil kazanırsınız. 4,000 TL’lik uçak bileti alımında 1.000 Mil kazanırsınız. Üstelik yurt içi uçak bileti alımlarınızda 6'ya varan taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. Sadece TL para birimi ile yapılacak ödemelerde taksit uygulaması mevcuttur.Kampanyaya dahil kanallar Türk Hava Yolları tarafından belirlenmekte olup dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir. Güncel Türk Hava Yolları resmi kanalları ile ilgili Türk Hava Yolları’na ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
  • Türk Hava Yolları veya Star Alliance üyesi havayoluyla yapacağınız uçuşlardan Mil kazanabilirsiniz. Kazandığınız uçuş Milleriniz alışveriş Millerinize eklenerek Miles&Smiles üyelik hesabınızda birikir.
  • Private Banking müşterilerimiz için her müşterinin ekstre dönemi boyunca azami Mil kazanımı 40.000 Mil, QNB First Plus ve QNB First müşterilerimiz için 25.000 Mil, diğer müşterilerimiz için azami Mil kazanımı her ekstre dönemi için 10.000 Mil’dir. Söz konusu azami Mil kazanımları, Türk Hava Yolları uçak bileti kazanımlarını da kapsamaktadır.
  • Kazandığınız Miller ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi havayollarından iç ve dış hat seferleri için ödül bilet alabilirsiniz.

*http://www.turkishairlines.com, Türk Hava Yolları çağrı merkezi, yurt içinde bulunan Türk Hava Yolları satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması