Türk Hava Yolları uçak biletinizi Miles&Smiles QNB Finansbank kartınızla satın alırken de ayrıcalıklısınız.

  • Türk Hava Yolları’nın Miles&Smiles üyelerine sunduğu diğer ayrıcalıklarını Türk Hava Yolları internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. 
  • Türk Hava Yolları kanallarından* satın alacağınız uçak biletleri için her 1 TL harcamanıza 1 Mil kazanırsınız. Örneğin 1,000 TL’lik bir uçak bileti alımında 1,000 Mil kazanırsınız. Üstelik bu harcamalarınızı dilerseniz 6 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz.
  • Üstelik QNB First Plus** müşterimiz olursanız %25, Private Banking üyesi** müşterimiz olursanız %50 daha fazla Mil kazanabilirsiniz. Örneğin; QNB First** müşterilerimiz 1,000 TL’lik bir uçak bileti alımında 1.000 Mil kazanırken, QNB First Plus** müşterilerimiz aynı harcama için 1,250 Mil, Private Banking üyesi** müşterilerimiz ise 1,500 Mil kazanıyorlar.
  • Türk Hava Yolları veya Star Alliance üyesi havayoluyla yapacağınız uçuşlardan Mil kazanabilirsiniz. Kazandığınız uçuş Milleriniz alışveriş Millerinize eklenerek Miles&Smiles üyelik hesabınızda birikir. 
  • Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statüsü Classic Plus olan müşterilerimiz alışverişlerinden kazandıkları Milin %25; Elite ve Elite Plus müşterilerimiz ise %50 daha fazlası kadar Mil kazanabilirler. Miles&Smiles üyelik statüleri hakkında fazla detaylı bilgi için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  • Kazandığınız Miller ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi havayollarından iç ve dış hat seferleri için ödül bilet alabilir ve Shop&Miles’ta alışveriş yapabilirsiniz.

*http://www.turkishairlines.com, Türk Hava Yolları çağrı merkezi, Türk Hava Yolları satış ofisi, Türk Hava Yolları mobil uygulaması

**QNB First müşterisi olabilmeniz için Bankamızdaki birikiminizin 175,000TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 500,000TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi müşterimiz olabilmeniz için birikiminizin 1,750,000TL ve üzerinde olması gerekir. Bankamızdaki birikimlerinize Enpara.com'daki birikimleriniz dahil değildir.