Restoran harcamalarınız Mile dönüşsün!

  • QNB First* müşterilerimiz Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarıyla hafta içi ve hafta sonu tüm restoranlarda yapacakları harcamaların %20'si kadar Mil kazanarak harcamalarını Mile dönüştürüyor. 
  • Üstelik QNB First Plus* müşterilerimiz QNB First müşterilerimize oranla %10, Private Banking* üyesi müşterilerimiz ise QNB First müşterilerimize oranla %50 daha fazla Mil kazanıyor. Örneğin: QNB First üyelerimiz 100 TL’lik bir restoran harcamasından 20 Mil kazanırken, QNB First Plus müşterilerimiz aynı harcamadan 22 Mil, Private Banking üyesi müşterilerimiz ise 30 Mil kazanıyorlar.
  • Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statüsü Classic Plus olan müşterilerimiz restoran harcamalarından kazandıkları Milin %25; Elite ve Elite Plus müşterilerimiz ise %50 daha fazlası kadar Mil kazanabilirler. Türk Hava Yolları üyelik statüleri hakkında daha fazla detaylı bilgi için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

*QNB First müşterisi olabilmeniz için Bankamızdaki birikiminizin 250,000TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 750,000TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi müşterimiz olabilmeniz için birikiminizin 2,500,000TL ve üzerinde olması gerekir. Bankamızdaki birikimlerinize Enpara.com'daki birikimleriniz dahil değildir. Güncel birikiminiz 250,000 TL ve üzeri olmadığı takdirde seyahat ve eğlence harcamalarınızdan %5 oranında Mil kazanırsınız.