Restoran harcamalarınız Mile dönüşsün!

  • QNB First* ve üzeri segment müşterilerimiz Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarıyla hafta içi ve hafta sonu tüm restoranlarda yapacakları harcamalarında ayrıcalıklı oranlarda Mil kazanarak harcamalarını Mile dönüştürüyor. 
  • Üstelik QNB First Plus* müşterilerimiz QNB First müşterilerimize oranla %25, Private Banking* üyesi müşterilerimiz ise QNB First müşterilerimize oranla iki kat daha fazla Mil kazanıyor. Harcama yapılan sektör, Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik tipi, bankamızdaki birikiminiz doğrultusundaki müşteri segmentiniz* ve kart tipine göre değişen kampanya kapsamındaki güncel mil kazanım oranlarımıza Mil hesaplama aracından ulaşabilirsiniz.
  • Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statüsü Classic Plus olan müşterilerimiz restoran harcamalarından kazandıkları Milin %25; Elite ve Elite Plus müşterilerimiz ise %50 daha fazlası kadar Mil kazanabilirler. Türk Hava Yolları üyelik statüleri hakkında daha fazla detaylı bilgi için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

*QNB First müşterisi olabilmeniz için Bankamızdaki birikiminizin 600,000TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 1,750,000TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi müşterimiz olabilmeniz için birikiminizin 6,000,000TL ve üzerinde olması gerekir. Bankamızdaki birikimlerinize Enpara.com'daki birikimleriniz dahil değildir.