Miles&Smiles QNB Private ile Yurt İçi Lounge Ayrıcalıkları ! 

Miles&Smiles QNB Private kredi kartlarınız ile yurt içinde anlaşmalı lounge’larda her sene 10 defa lounge kapsamındaki hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Hizmet Detayları

 • Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Bodrum Milas Havalimanı Comfort ve Primeclass Lounge’larında; Antalya Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı CIP Lounge’larında Miles&Smiles QNB Private kartınızı göstererek Miles&Smiles’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasından faydalanabilirsiniz.
 • Miles&Smiles QNB Private veya Private kredi kartı sahibi müşterilerin beraberinde getireceği misafirlerin hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanması da 10 defalık hakkın içinde sayılmaktadır.
 • Miles&Smiles QNB Private veya Private kredi kart sahiplerinin 10 adet ücretsiz lounge kullanımının takibi adına, kart sahibi ve misafirlerinin her bir geçişi için POS’tan 0.01’er TL’lik ön provizyon işlemi yapılacaktır. Bu işlem sadece takip amaçlı olup, tutar müşterilerin ekstrelerine yansımayacaktır.
 • Miles&Smiles QNB Private veya Private kredi kartlarıyla yurtiçi kullanımlarda geçerli toplam 10 hakkın aşılması durumunda ücretlendirme* yapılacaktır. 10 defalık kullanım hakkından 31 Aralık 2021 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.

Türkiye

Ücretlendirme*

Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Primeclass Lounge 96TL
Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Comfort Lounge 96TL
İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Primeclass Lounge 96TL
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Primeclass Lounge 96TL
Bodrum Milas Havalimanı İç Hatlar Primeclass Lounge 96TL
Bodrum Milas Havalimanı Dış Hatlar Comfort Lounge 96TL
Antalya Havalimanı CIP Lounge 80TL
Sabiha Gökçen Havalimanı CIP Lounge 110TL

*İlgili tutarlar sadece belirtilen lounge’larda geçerlidir.
QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ya da kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda tarafınıza bilgi verilecektir.

 

Miles&Smiles QNB Private ile Yurt Dışında Lounge Key Ayrıcalıkları !

MasterCard Lounge Key hizmeti kapsamında MasterCard logolu Miles&Smiles QNB Private kredi kartlarınız ile yurt dışında 850'den fazla anlaşmalı lounge'a misafirleriniz ile birlikte her sene 15 defa lounge kapsamındaki hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Lounge Key hizmeti kapsamında detaylı bilgi ve hizmetin geçerli olduğu lounge listesi için www.loungekey.com/milesandsmilesqnbprivate websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Detayları

 • Miles&Smiles QNB Private veya Private kredi kartı sahipleri için toplamda 15 defaya kadar Lounge Key hizmetine ilişkin tüm bedeller QNB Finansbank tarafından ödenecektir.
 • 15 kullanım hakkından 1 Ocak - 31 Aralık 2021 arası için yıllık olarak faydalanılabilecektir. Miles&Smiles QNB Private veya Private kredi kartı sahibi müşterisinin beraberinde getireceği misafirlerin hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanması da 15 defalık hakkın içinde sayılmaktadır. 15 hakkın aşılması durumunda kişi başı 32 USD ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Miles&Smiles QNB Private veya Private kredi kartı sahiplerinin 15 ücretsiz lounge kullanımının takibi adına, kart sahibi ve misafirlerinin her bir geçişi için ayrı ayrı olmak üzere 3.25 USD veya işlem tarihindeki döviz kuru üzerinden hesaplanmış TL karşılığı kadar, ilgili kart limitine geçici bloke konulacaktır. Bu bloke sadece takip amaçlı olup, en geç 5 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
 • Miles&Smiles QNB Private veya Private kredi kartı sahipleri Lounge Key hizmeti kapsamında detaylı bilgi ve hizmetin geçerli olduğu lounge listesi için www.loungekey.com/milesandsmilesqnbprivate websitesini ziyaret edebilir.
 • Lounge Key hizmeti hakkında sıkça sorulan sorular için www.loungekey.com/milesandsmilesqnbprivate/faq websitesini ziyaret edebilirsiniz.
 • QNB Finansbank ve MasterCard değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ya da kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda tarafınıza bilgi verilecektir.
 • Lounge Key noktaları MasterCard tarafından belirlenmekte olup, herhangi bir değişiklik durumunda banka tarafından sorumluluk kabul edilmemektedir.