Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız alışverişlerden bol bol Mil kazanabilir, kazandığınız  Miller ile Türk Hava Yolları ile uçarak eşsiz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

 • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yapacağınız alışverişlerden sektör ve müşteri segmentinize göre değişen oranlarda Mil kazanabilirsiniz.
 • QNB First müşterimizseniz,  yurt dışı, e-ticaret, seyahat ve eğlence harcamalarınızda %35, market ve giyim harcamalarınızda %10, sağlık, benzin ve diğer harcamalarınızda %5 oranında Mil kazanabilirsiniz. Bankamızda QNB First Plus müşterimizseniz alışverişlerinizde QNB First müşterilerimize oranla %25; Private Banking üyesi müşterimizseniz QNB First müşterilerimize oranla %50 daha fazla Mil kazanabilirsiniz.
 • Örneğin, 1.000 TL tutarındaki yurt dışı harcaması için QNB First müşterilerimiz 350 Mil, QNB First Plus müşterilerimiz 440 Mil, Private Banking üyesi müşterilerimiz ise 530 Mil kazanabilirler.
 • QNB First ve üzeri müşterimiz değilseniz, yurt dışı ve internet harcamalarınızda %7; market, giyim, seyahat ve eğlence harcamalarınızda %4, sağlık, benzin ve diğer sektörlerde yapacağınız harcamalarınızda %3 oranında Mil kazanabilirsiniz.
 • Miles&Smiles ek kartları ile yapılan harcamalardan kazanılan Miller, ek kartın bağlı olduğu asıl kartın Miles&Smiles üyelik hesabına gönderilir.
 • Miles&Smiles ek kartlarınız arasında yalnızca bir ek kartınız ile Mil kazanabilirsiniz. Birden fazla ek kart almanız durumunda, ilk onaylanan ek kartınız ile Mil kazanabilirsiniz.
 • Miles&Smiles ek kartları ile yapılan harcamalardan bağlı olduğu asıl kartın yarısı kadar Mil kazanılır. 
  Örneğin: QNB First müşterimizseniz, Miles&Smiles QNB Finansbank asıl kartınız ile yaptığınız 100 TL’lik bir e-ticaret harcamasından 35 Mil, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartınıza bağlı ek kartınız ile yapılan aynı tutardaki e-ticaret harcamasından 18 Mil kazanabilirsiniz.
 • Yukarıda belirtilen kazanımlara ek olarak Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyeliği Classic Plus olan müşterilerimiz alışverişlerinden kazandıkları Milin %25; Elite ve Elite Plus müşterilerimiz ise %50 daha fazlası kadar Mil kazanabilirler. Miles&Smiles Üyelik Statüsü  için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 • Vergi ve sigorta ödemeleri, kamu harcamaları ve kamu kurumları üzerinden yapılan harcamalar, kuyum, hediye kartı ve hediye çeki harcamaları, kumar ve bahis işlemleri, ticari amaçlı yapılan harcamalar, toptancılardan yapılan harcamalar, nakit çekim niteliğindeki işlemler ile fatura ödeme ve talimatlarından, bağış, dernek, üyelik ve aidat ödemelerinden Mil kazanılmamaktadır.
 • Mil kazanımı için dikkate alınacak sektör bilgisi, harcama yapılan iş yerinin bağlı olduğu “iş yeri kategori kodu”na göre sistemsel olarak belirlenmektedir. İş yeri kategori kodları MasterCard, BKM gibi kuruluşlar tarafından belirlenir ve uluslararasıdır.
 • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, bireysel kredi kartlarıdır. Bu sebeple bu kartlarınızla bireysel kredi kartı kullanım amacı dışında (ticari nitelikli harcamalar) işlemlerin tespit edilmesi durumunda kazanılan Miller geri alınabilir, Mil kazanımınız kısıtlanabilir, tamamen durdurulabilir ya da kartınız kullanıma kapatılabilir.
 • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalarınızdan ne kadar Mil kazanacağınızı hesaplamak  için tıklayabilirsiniz.
 • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılan harcamalar yurt içi olarak kabul edildiğinden harcama yapılan sektöre uygun olarak Mil kazanırsınız.
 • Private Banking üyesi müşterilerimiz için her müşterinin ekstre dönemi boyunca maksimum Mil kazanımı 50.000 mil, diğer müşterilerimiz için maksimum Mil kazanımı her ekstre dönemi için 30,000 Mil’dir.

*QNB First müşterisi olabilmeniz için Bankamızdaki birikiminizin 175,000TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 500,000TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi müşterimiz olabilmeniz için birikiminizin 1,750,000TL ve üzerinde olması gerekir. Bankamızdaki birikimlerinize Enpara.com'daki birikimleriniz dahil değildir.