Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız alışverişlerden Mil kazanabilir, kazandığınız  Miller ile Türk Hava Yolları ile uçarak eşsiz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

 • Harcama yapılan sektör, Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik tipi, bankamızdaki birikiminiz doğrultusundaki müşteri segmentiniz* ve kart tipine göre değişen kampanya kapsamındaki güncel mil kazanım oranlarımıza Mil hesaplama aracından ulaşabilirsiniz.
 • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizden; QNB First müşterimiz olduğunuzda 4 kata, QNB First Plus müşterimiz olduğunuzda 5 kata, Private Banking müşterimiz olduğunuzda 8 kata varan daha fazla Mil ayrıcalığından yararlanırsınız.
 • Bankamızda QNB First Plus üyesi* müşterimizseniz alışverişlerinizde QNB First üyesi* müşterilerimize oranla %25; Private Banking üyesi* müşterimizseniz QNB First müşterilerimize oranla iki kat daha fazla Mil kazanabilirsiniz.
 • Yukarıda belirtilen kazanımlara ek olarak Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyeliği Classic Plus olan müşterilerimiz alışverişlerinden kazandıkları Milin %25; Elite ve Elite Plus müşterilerimiz ise %50 daha fazlası kadar Mil kazanabilirler. Miles&Smiles Üyelik Statüsü için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 • Örneğin, yurt içi restoran sektöründen yapılacak 1000 TL’lik bir alışverişte, QNB First üyesi müşterimiz 40 Mil, QNB First Plus üyesi müşterimiz 50 Mil, Private Banking üyesi müşterimiz 80 Mil, diğer müşterilerimiz 10 Mil kazanır. 
 • Türk Hava Yolları kanallarından** satın alacağınız uçak biletleri için Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statünüz veya bankamızdaki Mil segmentiniz fark etmeksizin her 4 TL harcamanıza 1 Mil kazanırsınız. Detaylı bilgiler için tıklayınız. Kampanyaya dahil kanallar Türk Hava Yolları tarafından belirlenmekte olup dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir. Güncel Türk Hava Yolları resmi kanalları ile ilgili Türk Hava Yolları’na ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
 • Miles&Smiles QNB Finansbank ek kartları ile yapılan harcamalardan bağlı olduğu asıl kartın yarısı kadar Mil kazanılır. Miles&Smiles QNB Finansbank ek kartlarınız arasında yalnızca bir ek kartınız ile Mil kazanabilirsiniz. Birden fazla ek kart almanız durumunda, ilk onaylanan ek kartınız ile Mil kazanabilirsiniz. Miles&Smiles QNB Finansbank ek kartları ile yapılan harcamalardan kazanılan Miller, ek kartın bağlı olduğu asıl kartın Miles&Smiles üyelik hesabına gönderilir. 
 • Vergi, sigorta ve emeklilik ödemeleri, kamu harcamaları ve kamu kurumları üzerinden yapılan harcamalar, kuyum, hediye kartı ve hediye çeki harcamaları, kumar ve bahis işlemleri, ticari amaçlı yapılan harcamalar, toptancılardan yapılan harcamalar, emlak ile ilgili harcamalar,nakit çekim niteliğindeki işlemler ile fatura ödeme ve talimatlarından, bağış, dernek, üyelik ve aidat ödemelerinden Mil kazanılmamaktadır.
 • Mil kazanımı için dikkate alınacak sektör bilgisi, harcama yapılan iş yerinin bağlı olduğu “iş yeri kategori kodu”na göre sistemsel olarak belirlenmektedir. İş yeri kategori kodları MasterCard, BKM gibi kuruluşlar tarafından belirlenir ve uluslararasıdır.
 • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, bireysel kredi kartlarıdır. Bu sebeple bu kartlarınızla bireysel kredi kartı kullanım amacı dışında (ticari nitelikli harcamalar) işlemlerin tespit edilmesi durumunda kazanılan Miller geri alınabilir, Mil kazanımınız kısıtlanabilir, tamamen durdurulabilir ya da kartınız kullanıma kapatılabilir.
 • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılan harcamalar yurt içi olarak kabul edildiğinden harcama yapılan sektöre uygun olarak Mil kazanırsınız.
 • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız alışverişlerden 1 TL karşılığı minimum 0.0001 Mil kazanırsınız. 
 • Private Banking müşterilerimiz için her müşterinin ekstre dönemi boyunca azami Mil kazanımı 40.000 Mil, QNB First Plus ve QNB First müşterilerimiz için 25.000 Mil, diğer müşterilerimiz için azami Mil kazanımı her ekstre dönemi için 10.000 Mil’dir.
 • QNB Finansbank A.Ş. mil kazanım oranlarının koşul, süre ve kapsamını dilediği zaman önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

*QNB First müşterisi olabilmeniz için Bankamızdaki birikiminizin 600,000TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 1,750,000TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi müşterimiz olabilmeniz için birikiminizin 6,000,000TL ve üzerinde olması gerekir. Bankamızdaki birikimlerinize Enpara.com'daki birikimleriniz dahil değildir.

**https://www.turkishairlines.com, Türk Hava Yolları çağrı merkezi, yurt içinde bulunan Türk Hava Yolları satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması