Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız alışverişlerden bol bol Mil kazanabilir, kazandığınız  Miller ile Türk Hava Yolları ile uçarak eşsiz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

 • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yapacağınız alışverişlerden sektör ve müşteri segmentinize göre değişen oranlarda Mil kazanabilirsiniz.
 • QNB First müşterimizseniz,  yurt dışı, e-ticaret, seyahat ve eğlence harcamalarınızda %50, market, giyim, sağlık ve benzin harcamalarınızda %25, diğer harcamalarınızda %15 Mil kazanabilirsiniz. Bankamızda QNB First Plus müşterimizseniz alışverişlerinizde QNB First müşterilerimize oranla %10; Private Banking üyesi müşterimizseniz QNB First müşterilerimize oranla %20 daha fazla Mil kazanabilirsiniz. 
 • Örneğin, 1.000 TL tutarındaki yurt dışı harcaması için QNB First müşterilerimiz 500 Mil, QNB First Plus müşterilerimiz 550 Mil, Private Banking üyesi müşterilerimiz ise 600 Mil kazanabilirler.
 • QNB First ve üzeri müşterimiz değilseniz, yurt dışı, internet, market, seyahat ve eğlence harcamalarınızda %10; giyim, sağlık, benzin ve diğer sektörlerde %5 oranında Mil kazanabilirsiniz.
 • Miles&Smiles Ek Kartınız ile yapacağınız harcamalardan kazanılan Miller, bağlı olduğu asıl kartın Miles&Smiles üyelik hesabına aktarılır.
 • Birden fazla Miles&Smiles Ek Karta sahip olabilirsiniz ancak yalnızca bir ek kartınız Mil kazanabilir. Birden fazla Miles&Smiles Ek Kartınızın olması durumunda, ilk onaylanan ek kartınız Mil kazanabilir.
 • Miles&Smiles Ek Kartınız ile bağlı olduğu asıl kartın %50’si oranında Mil kazanabilirsiniz.
  Örneğin: QNB First müşterilerimizseniz, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartınız ile yaptığınız 100 TL’lik bir e-ticaret harcamasına 50 Mil kazanıyorken, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartınıza bağlı ek kartınız ile yaptığınız e-ticaret harcamasından 25 Mil kazanabilirsiniz.
 • Yukarıda belirtilen kazanımlara ek olarak Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyeliği Classic Plus olan müşterilerimiz alışverişlerinden kazandıkları Milin %25; Elite ve Elite Plus müşterilerimiz ise %50 daha fazlası kadar Mil kazanabilirler. Miles&Smiles Üyelik Statüsü  için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 • Vergi ve sigorta ödemeleri, kamu harcamaları ve kamu kurumları üzerinden yapılan harcamalar, kuyum, hediye kartı ve hediye çeki harcamaları, kumar ve bahis işlemleri, ticari amaçlı yapılan harcamalar, toptancılardan yapılan harcamalar, nakit çekim niteliğindeki işlemler ile fatura ödeme ve talimatlarından, bağış, dernek, üyelik ve aidat ödemelerinden Mil kazanılmamaktadır.
 • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, bireysel kredi kartlarıdır. Bu sebeple bu kartlarınızla bireysel kredi kartı kullanım amacı dışında (ticari nitelikli harcamalar) işlemlerin tespit edilmesi durumunda kazanılan Miller geri alınabilir, Mil kazanımınız kısıtlanabilir, tamamen durdurulabilir ya da kartınız kullanıma kapatılabilir.
 • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalarınızdan ne kadar Mil kazanacağınızı hesaplamak  için tıklayabilirsiniz.
 • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılan harcamalar yurt içi olarak kabul edildiğinden harcama yapılan sektöre uygun olarak Mil kazanırsınız.
 • Private Banking üyesi müşterilerimiz için her müşterinin ekstre dönemi boyunca maksimum Mil kazanımı 50.000 mil, diğer müşterilerimiz için maksimum Mil kazanımı her ekstre dönemi için 30,000 Mil’dir.

*QNB First müşterisi olabilmeniz için Bankamızdaki birikiminizin 150,000TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 450,000TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi müşterimiz olabilmeniz için birikiminizin 1,500,000TL ve üzerinde olması gerekir. Bankamızdaki birikimlerinize Enpara.com'daki birikimleriniz dahil değildir.