Yurt dışında gezerken Mil kazanmanız mümkün!

  • QNB First* ve üzeri segment müşterilerimiz Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yurt dışında yapacakları tüm alışverişlerden ayrıcalıklı oranlarda Mil kazanıyorlar.
  • Üstelik QNB First Plus* müşterimiz olursanız %25, Private Banking üyesi müşterimiz* olursanız iki kat daha fazla Mil kazanabilirsiniz. Harcama yapılan sektör, Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik tipi, bankamızdaki birikiminiz doğrultusundaki müşteri segmentiniz* ve kart tipine göre değişen kampanya kapsamındaki güncel mil kazanım oranlarımıza Mil hesaplama aracından ulaşabilirsiniz.
  • Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statüsü Classic Plus olan müşterilerimiz yurt dışı alışverişlerinden kazandıkları Milin %25; Elite ve Elite Plus müşterilerimiz ise %50 daha fazlası kadar Mil kazanabilirler. Türk Hava Yolları üyelik statüleri hakkında daha detaylı bilgi için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılan harcamalar yurt içi olarak kabul edildiğinden harcama yapılan sektöre uygun olarak mil kazanırsınız.

*QNB First müşterisi olabilmeniz için Bankamızdaki birikiminizin 600,000TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 1,750,000TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi müşterimiz olabilmeniz için birikiminizin 6,000,000TL ve üzerinde olması gerekir. Bankamızdaki birikimlerinize Enpara.com'daki birikimleriniz dahil değildir.