Yurt dışında gezerken Mil kazanmanız mümkün!

  • Yurt dışında Mil kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 
  • QNB First* müşterilerimiz Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yurt dışında yapacakları tüm alışverişlerden %35 oranında Mil kazanıyorlar. 
  • Üstelik QNB First Plus* müşterimiz olursanız %25, Private Banking üyesi müşterimiz* olursanız %50 daha fazla Mil kazanabilirsiniz. Örneğin; QNB First müşterilerimiz 10,000 TL’lik yurt dışı harcamasından 3.500 Mil kazanırken, QNB First Plus müşterilerimiz aynı harcama için 4,400 Mil, Private Banking üyesi müşterilerimiz ise 5.300 Mil kazanıyorlar .
  • Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statüsü Classic Plus olan müşterilerimiz e-ticaret alışverişlerinden kazandıkları Milin %25; Elite ve Elite Plus müşterilerimiz ise %50 daha fazlası kadar Mil kazanabilirler. Türk Hava Yolları üyelik statüleri hakkında daha detaylı bilgi için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılan harcamalar yurt içi olarak kabul edildiğinden harcama yapılan sektöre uygun olarak mil kazanırsınız.

*QNB First müşterisi olabilmeniz için Bankamızdaki birikiminizin 175,000TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 500,000TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi müşterimiz olabilmeniz için birikiminizin 1,750,000TL ve üzerinde olması gerekir. Bankamızdaki birikimlerinize Enpara.com'daki birikimleriniz dahil değildir. Güncel birikiminiz 175,000 TL ve üzeri olmadığı takdirde yurt dışı harcamalarınızdan %7 oranında Mil kazanırsınız.