Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız alışverişlerden bol bol Mil kazanabilir, kazandığınız  Miller ile Türk Hava Yolları ile uçarak eşsiz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

  • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yapacağınız alışverişlerden sektör ve müşteri segmentinize göre değişen oranlarda Mil kazanabilirsiniz.
  • QNB First müşterimizseniz,  yurt dışı ve e-ticaret harcamalarınızdan* %75, seyahat ve eğlence harcamalarınızdan %50, diğer harcamalarınızdan ise %25 oranında Mil kazanabilirsiniz. Bankamızda QNB First Plus müşterimizseniz alışverişlerinizde QNB First müşterilerimize oranla %10; Private Banking üyesi müşterimizseniz QNB First müşterilerimize oranla %20 daha fazla Mil kazanabilirsiniz. 
  • Örneğin, 1.000 TL tutarındaki yurt dışı harcaması için QNB First müşterilerimiz 750 Mil, QNB First Plus müşterilerimiz 825 Mil, Private Banking üyesi müşterilerimiz ise 900 Mil kazanabilirler. 
  • Yukarıda belirtilen kazanımlara ek olarak Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyeliği Classic Plus olan müşterilerimiz alışverişlerinden kazandıkları Milin %25; Elite ve Elite Plus müşterilerimiz ise %50 daha fazlası kadar Mil kazanabilirler. Miles&Smiles Üyelik Statüsü  için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  • Vergi ve sigorta ödemeleri, kamu harcamaları ve kamu kurumları üzerinden yapılan harcamalar, kuyum, hediye kartı ve hediye çeki harcamaları, kumar ve bahis işlemleri, ticari amaçlı yapılan harcamalar, toptancılardan yapılan harcamalar, nakit çekim niteliğindeki işlemler ile fatura ödeme ve talimatlarından, bağış, dernek, üyelik ve aidat ödemelerinden Mil kazanılmamaktadır.
  • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, bireysel kredi kartlarıdır. Bu sebeple bu kartlarınızla bireysel kredi kartı kullanım amacı dışında (ticari nitelikli harcamalar) işlemlerin tespit edilmesi durumunda kazanılan Miller geri alınabilir, Mil kazanımınız kısıtlanabilir, tamamen durdurulabilir ya da kartınız kullanıma kapatılabilir.
  • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalarınızdan ne kadar Mil kazanacağınızı hesaplamak  için tıklayabilirsiniz.
  • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılan harcamalar yurt içi olarak kabul edildiğinden harcama yapılan sektöre uygun olarak Mil kazanırsınız.

*QNB First müşterisi olabilmeniz için Bankamızdaki birikiminizin 150,000TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 450,000TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi müşterimiz olabilmeniz için birikiminizin 1,500,000TL ve üzerinde olması gerekir. Bankamızdaki birikimlerinize Enpara.com'daki birikimleriniz dahil değildir. Güncel birikiminiz 150,000 TL ve üzeri olmadığı takdirde %10 oranında Mil kazanırsınız.

*Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılan harcamalar yurt içi olarak kabul edildiğinden harcama yapılan sektöre uygun olarak Mil kazanırsınız.