Tek tuşla Mil kazanın!

  • İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde de kartınızın ayrıcalığını hissedin. 
  • QNB First müşterilerimiz* Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile internet üzerinden yaptıkları alışverişlerinin %50’si kadar Mil kazanıyorlar .
  • Üstelik QNB First Plus* müşterimiz olursanız %10, Private Banking üyesi müşterimiz* olursanız %20 daha fazla Mil kazanabilirsiniz. Örneğin: QNB First müşterilerimiz 1,000 TL’lik e-ticaret harcamasından 500 Mil kazanırken, First Plus müşterilerimiz aynı harcama için 550 Mil, Private müşterilerimiz ise 600 Mil kazanıyorlar.
  • Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statüsü Classic Plus olan müşterilerimiz e-ticaret alışverişlerinden kazandıkları Milin %25; Elite ve Elite Plus müşterilerimiz ise %50 daha fazlası kadar Mil kazanabilirler. Türk Hava Yolları üyelik statüleri hakkında daha fazla detaylı bilgi için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

*QNB First müşterisi olabilmeniz için Bankamızdaki birikiminizin 150,000TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 450,000TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi müşterimiz olabilmeniz için birikiminizin 1,500,000TL ve üzerinde olması gerekir. Bankamızdaki birikimlerinize Enpara.com'daki birikimleriniz dahil değildir. Güncel birikiminiz 150,000 TL ve üzeri olmadığı takdirde internet üzerinden yapacağınız harcamalardan %10 oranında Mil kazanırsınız.

Title