• Türk Hava Yolları’nın Miles&Smiles üyelerimize sunduğu diğer ayrıcalıklarını Türk Hava Yolları internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.
  • Türk Hava Yolları kanallarından* satın alacağınız uçak biletleri için her 1 TL harcamanıza 1 Mil kazanırsınız. Örneğin 1,000 TL’lik bir uçak bileti alımında 1,000 Mil kazanırsınız. Üstelik bu harcamalarınızı dilerseniz 6 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz.
  • QNB First** müşterimizseniz, yurt dışı ve e-ticaret harcamalarınızdan %75, seyahat ve eğlence harcamalarınızdan %50, diğer harcamalarınızdan ise %25 oranında Mil kazanabilirsiniz. Bankamızda QNB First Plus** müşterimizseniz alışverişlerinizde QNB First müşterilerimize oranla %10; Private Banking üyesi** müşterimizseniz QNB First müşterilerimize oranla %20 daha fazla Mil kazanabilirsiniz.
  • Türk Hava Yolları veya Star Alliance üyesi havayoluyla yapacağınız uçuşlardan Mil kazanabilirsiniz. Kazandığınız uçuş Milleriniz alışveriş Millerinize eklenerek Miles&Smiles üyelik hesabınızda birikir.
  • Ayrıca, Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyeliği Classic Plus olan müşterilerimiz alışverişlerinden %25; Elite ve Elite Plus müşterilerimiz ise %50 daha fazla Mil kazanır. Detaylı bilgi için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  • Kazandığınız Miller ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi havayollarından iç ve dış hat seferleri için ödül bilet alabilir ve Shop&Miles’ta alışveriş yapabilirsiniz.

*www.turkishairlines.com , Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, Türk Hava Yolları satış ofisi, Türk Hava Yolları mobil uygulaması

**QNB First müşterisi olabilmeniz için Bankamızdaki birikiminizin 150,000TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 450,000TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi müşterimiz olabilmeniz için birikiminizin 1,500,000TL ve üzerinde olması gerekir. Bankamızdaki birikimlerinize Enpara.com'daki birikimleriniz dahil değildir.

Title