Kartınızın temassız özelliği ile işlemlerinizi hızlı ve kolay gerçekleştirin!

  • Mastercard Paypass okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre girmenize veya imza atmanıza gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınız ile temassız işlem yapabilmek için ilk işleminizi temaslı olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. *Temassız Taksit özelliği mevcutta temassız özelliği olan Ingenico ve PAX markalı POS’larda desteklenmektedir. (PAX markalı ÖKC’ler hariç)

Kartınızın temassız özelliğini toplu ulaşımda da kullanın!

Adana, Kocaeli, Sivas, Çanakkale, Muğla, Edirne, Mersin, Burdur, Alanya, Ereğli, Kastamonu, Antalya, Kırklareli, Gaziantep, Alaplı, Altınova, Ordu, Mardin, Osmaniye , Düzce, Safranbolu’da, ulaşımda otobüs ve tramvayı kullanan Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartı sahipleri, Temassız özellikli kartınızı yanınızdan ayırmayın çünkü artık kartınızla ulaşımda da ödeme yapabilirsiniz!

Ulaşımda Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınız Temassız Nasıl Kullanılır?

Tek yapmanız gereken, kartınızı araçlardaki kart okuma cihazlarına yaklaştırmak ve cihazın kartı okuduğunda duyulan sinyal sesinden sonra kartınızı çekmek.

Başvuru Gerekiyor mu?

Temassız kartlarınızla bu işlemi gerçekleştirmek için herhangi bir başvuru yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Miles&Smiles QNB Finansbank Temassız kartınız varsa, hemen ulaşımda kullanmaya başlayabilirsiniz.