Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartınızla Trendyol'dan 31 Ekim 2023’e kadar yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit, 3.000 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

  • Kampanya kapsamında, 31 Ekim 2023'e kadar Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartınızla Trendyol'dan QNB Finansbank POS’undan yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit, 3.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
  • Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir. İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), kozmetik, ofis malzemeleri, telekomünikasyon (ör: cep telefonu), ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez. 
  • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Trendyol'un sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi www.trendyol.com sitesinde bulabilirsiniz. QNB Finansbank A.Ş’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında trendyol.com’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler trendyol.com’un müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
  • QNB Finansbank A.Ş.; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
Title